Depo Evim

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzün en popüler iş kollarından biri olan eşya depolama hizmeti, aktif hayatımızı oldukça pratik bir hale getirmektedir. Yeni evimize taşındığımızda, herhangi bir eşyanın varlığından rahatsız olduğumuzda, kaybolmasından veya da zarar görmesinden korktuğumuz eşyalarda depolama hizmetine başvurabiliriz. Peki rastgele bir firmaya müracaat edip depolama hizmeti mi almalıyız? Elbette ki hayır! Bu yazımızda eşya depolama hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında konuşacağız. O zaman buyurun geçelim!

Güvenilir Firma Seçimi

Depolama hizmeti alırken ilk dikkat edilmesi gereken unsur güvenilir firma seçilidir. Yukarıda da rastgele bir firmadan depolama hizmeti alınmayacağını söylemiştik. Depolama hizmeti alacağınız firmanın profesyonel olduğuna dikkat etmelisiniz. Bir firmanın profesyonel olup olmadığını anlamak için öncelikle haklarında ufak çaplı araştırma yapmalısınız.

İnternette araştırma yaptığınızda firmanın web sitesine denk gelebilirsiniz. Siteye tıklayıp, firmanın daha önce hizmetlerine, haklarında bilinenlere, nasıl bir depolama hizmeti verdiklerine erişebilirsiniz. Firmaya karşı güven duygunuzu perçinleyecek etmenler kesinlikle bunlardır. Fakat bunlar ne yazık ki kendi başlarına etkili değildir.

Eşya depolama hizmeti, yüksek güvenlik önlemleri gerektiren bir hizmettir. Firmanın bu hizmeti verebilmesi için imkanlarının geniş olması ve müşteri eşyasını pekâlâ koruyabilme durumu olmalıdır. Elbette güvenlikten bahsediyorsak, kamera ve alarm sistemlerini atlamamamız gerekiyor. Hizmet almak istediğiniz firmanın güvenlik sistemlerini kontrol edebilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Fakat uyarmamız gerekiyor!

Piyasada yer alan ve eşya depolama hizmeti veren pek çok firmanın böyle bir imkânı bulunmamaktadır. Bu imkanlara sahip firma seçip bulmakta çok fazla mesai gerektiren süreçtir. Bizler, sizleri bu angarya işten kurtarıyor ve Depoevim’e yönlendiriyoruz. Depoevim, profesyonel güvenlik şirketleri tarafından kurulmuş 7/24 güvenlik kameraları veya alarmları ile sizlere yüksek güvenlikli bir depolama hizmeti sunmaktadır. Diğer firmaları araştırmakla vakit kaybetmeyin ve Depovim’e gelin!

Eşya Depolama Hizmeti İçinde Depo Konforu

Eşyalarınızın zarar görmemesi veya herhangi bir maddi kayba uğramaması için depolama hizmeti talep edeceğiniz firmanın depoları konforlu olmalıdır. Bir depo; havadar olmalı, güneş almalı ve kesinlikle rutubete dayanıklı olmalıdır. Elbette eşya depolama hizmeti içinde depolar sürekli olarak ilaçlanmalıdır. Deponun temiz olmasına özen gösterilmeli, oluşabilecek hastalıklara karşı önlem alınmalıdır. Tabii ki bu de sadece bir kereliğine mahsus olmamalıdır.

Belli aralıklarla depolar düzenli olarak “A” kalite ilaçlarla arınmalıdır. Depolama hizmeti alırken firmanın bu tür imkanları karşıladığından emin olmalısınız. Bu imkanlara sahip olan ve müşterilerine temiz, ferah veya konforlu bir eşya depolama hizmeti veren şirket olarak Depoevim’i örnek gösterebiliriz. Profesyonel ilaçlama şirketleri ile anlaşmalı olarak hareket eden Depoevim, belli periyotlarla depolarını ilaçlamaktadır. Depolarını rutubetten uzak tutan firma, bu anlamda hijyene oldukça önem vermektedir.

Sigorta İmkânı

Eşyaların sigortalanması oldukça mühimdir. Genellikle nakliye şirketlerinde veya firmalarında rastladığımız bu olay, depolama hizmeti veren firmaların da gerçekleştirdiği bir eylemdir. Firmalar, müşteri eşyasını korumak ve herhangi bir kayıpla karşı karşıya kalmamak için sigortaya başvururlar. Müşterinin depolanacak tüm eşyasına sigorta yapıp önlemlerini alırlar. Ama tabii ki sigortaya başvurmayan firma sayısı da az değildir. Müşteriler, eşya depolama hizmeti alırken firmanın sigorta yapma imkanına sahip olup olmadığına mutlaka bakmalıdır. Sigorta müşterinin güvencesidir. Herhangi bir olumsuzluk karşısında zararlarını talep etmek isterlerse sigorta bu olanağı müşteriye sunar.

Depoevim hizmet verdiği müşterilerine sigorta imkânı sağlayarak sektörde adını duyurmayı başarmıştır. Sadece kaybolmalara veya hırsızlığa karşı sigorta değil. Depoevim, müşterisine doğal afetlere karşı sigorta yapma ayrıcalığını göstermektedir. Deprem, sel veya yangın gibi doğal olaylardan ötürü müşteri eşyası zarar görürse, sigorta bu zararı pekâlâ karşılamaktadır. Depoevim’in eşya depolama ve sigorta olanakları ile alakalı detaylı bilgiye https://www.depoevim.com/esya-depolama/ linkinden ulaşabilirsiniz. Burada firmanın sunduğu hizmet hakkında detaylı bilgi mevcuttur.

Eşya Paketleme

Müşterinin eşyası; bulunduğu yerden alınırken, araçlara bindirirken, araçla giderken veya depoya yerleştirilirken zarar görebilir. Her şey mükemmel dahi gitse, bir refleks ile eşyada geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunu önlemek için firmalar, müşteri eşyası için paketleme hizmeti sunarlar. Ambalajlama hizmeti olarak da geçen bu eylem ile müşteri eşyası katiyen zarar görmez. Sadece depoya taşınma aşamasında değil, depolama sürecinde de ambalaj eşyayı korur. Dış etmenlere karşı önlem almada oldukça mühimdir.

Depoevim de bu şekilde müşteri eşyasını alan ve saklayan yegâne firmadır. Lakin Depoevim bunla da kalmamaktadır. Eşya paketleme işini eşya depolama hizmeti çerçevesinde mükemmel şekilde sunan firma, müşteri eşyası için başka bir ayrıcalık da sunmaktadır. Müşteri eşyasını korumak mahiyetinde şirket, eşya ile yer arası palet koymaktadır. Her ne kadar depolar temiz veya hijyenik olsa da olası zararları önlemek için böyle bir önlem alırlar. Eşya ile zemin arasına koyulan palet ve kalıcı ambalaj sayesinde eksiksiz depolama hizmeti müşteriye sunulur.

Müşteri Kilidini Kendi Takmalı

Eşya depolama hizmeti, profesyonel firmaların yerine getirdiği ve sunduğu bir hizmettir. Müşteri eşyası emanettir ve firma bu emaneti korumak için elinden geleni ardına koymaz. Depolama hizmeti aşamalarında yaşanan en küçük bir hata felakete dönüşür. Peki bu aşamalar nelerdir? Profesyonel firmalarca gerçekleştirilen depolama hizmetini aşamaları;

  • Müşteri eşyasının demonte etme
  • Paketleme yapma
  • Araçlara taşıma
  • Depoya taşıma
  • Depoyu kilitleme

Şeklinde ilerlemektedir. Aralarında belki de en önemli aşama depoyu kitlemedir. Çünkü müşteri, eşya depolama hizmeti aldığında deposunu kendi kilitleyemez. Firma çalışanları eşyaları götürür ve depoya mührünü basar. Çalıştığınız şirket her ne kadar kaliteli, tecrübeli veya güvenilir olsa da mührü kendiniz basmadığınızda içinizde ufak bir şüphe oluşur. Gayet tabii bu normaldir. Müşteri, eşyasını görmek, güvenliğinden emin olmak ister. Elbette son noktayı da kendi koymayı arzu eder.

Depoevim, burada farkını ortaya koyuyor ve diğer firmalardan bir adım daha öne çıkıyor. Eşya paketlemesinden sigortalanmasına kadar tüm hizmetleri eksiksiz şekilde yerine getiren Depoevim, müşterisine kendi kilidini kendi vurma imkanını da sağlıyor. Müşteri eşya depolama hizmeti aldığında deposuna gelerek eşyalarını kontrol edebiliyor.

Memnun olmadığı bir durum olduğunda firma çalışanlarına bunu aktarıyor. Her şey yerli yerinde olduğunda da kilidini ve mührünü o an kendi takarak depodan ayrılıyor. İşte bu eylem her ne kadar küçük bir şey olsa da insanın kafasında şüphe oluşmamasını engelliyor. Acaba eşyalarımın durumu nasıl? Veya iyi depoladılar mı? gibi soruların cevabını Depoevim harika bir şekilde cevaplıyor.

Eşya Depolama Hizmeti ile Beraber Eşya Nakliye Hizmeti

Depoevim farkıyla eşya depolama hizmeti alabileceğinizi artık biliyorsunuz. Peki evden eve nakliye, ofis nakliyesi veya kurumsalı nakliye gibi çeşitli nakliye kollarında da Depoevim’den hizmet alabileceğinizi biliyor musunuz? Depoevim, tekrar farkını ortaya koyarak emsallerinin önüne geçiyor. Ve müşterilerine iki hizmeti birden sağlayabiliyor.

Üstelik eşya nakliye sonrası eşya depolama hizmeti almak isterseniz, firma çeşitli kampanyalar ile sizleri ödüllendiriyor. Bunun için detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Sembol Nakliyat’ı inceleyebilirsiniz. Depoevim’in nakliye sektöründeki markası Sembol Nakliyat hakkında her türlüye bilgiye web sitesinden erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken https://www.sembolevdeneve.com/ adresine tıklamaktır.

Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo- İstanbul Eşya Depolama
Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo

Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo

Ev eşyaları için kiralık depo hizmeti almak bazı durumlarda büyük bir gereklilik olabilmektedir. Yaşam alanlarımız, değerli eşyalarımızın bulunduğu özel mekânlardır. Ancak

Devamını Oku
Maltepe Eşya Depolama- Depoevim
Arşiv Depolamak İçin Kiralık Depo

Kiralık Depo

Kiralık depo hizmeti, bireylerin ve şirketlerin özel eşyalarını güvenli bir şekilde depolaması için ideal bir çözümdür. Kısa ya da uzun vadeli

Devamını Oku
Maltepe Eşya Depolama- Depoevim
Eşya Depolama

İstanbul Beyaz Eşya Depolama

Gelişmiş İstanbul beyaz eşya depolama altyapımız ve uzman kadromuzla beyaz eşyalarınızı güvenle depolamak için en uygun ortamı sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini ön

Devamını Oku
Eşya Depolama hizmeti- depoevim
Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama hizmetimiz, değerli eşyalarınızı güvenle koruma amacıyla faaliyete geçirilen özel bir çözümdür. Her bir müşterimizin ihtiyaçlarına özenle yaklaşarak eşya

Devamını Oku
Çekmeköy Eşya Depolama Firması- depoevim
Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama firması olarak eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir depolama çözümü üretmekteyiz. Ev yaşamınızda değişiklik olduğunda ya da fazladan eşyalarınızı güvenli

Devamını Oku
Maltepe Eşya Depolama- Depoevim
Asansörlü Nakliyat ve Depolama

Asansörlü Nakliyat ve Depolama

Türkiye’nin önde gelen asansörlü nakliyat ve depolama hizmeti veren bir firma olarak sektörde yıllardır sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimize güvenilirlik,

Devamını Oku

Çağrı Merkezimize Ulaşmak İster Misiniz?

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Eşya depolama hizmeti- depoevim