depoevim- logo

Depo Evim

İstanbul Depo Kiralama

Hizmetlerimiz

İstanbul eşya depolama- Anadolu Yakası Eşya Depolama- depoevim.com

İstanbul Depo Kiralama

İstanbul depo kiralama ile eşyalarınızı yüksek güvenlikli depolarda muhafaza edin. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız, kalabalığın ne demek olduğun iyi biliyorsunuz demektir. Depo kiralama ile bu kalabalığı sonsuza kadar üzerinizden defedebilirsiniz. İstediğiniz ev veya ofis eşyalarını belirleyin. Ve kiralık depo hizmeti sağlayan firmanızı arayarak eşyalarınızı depolamak istediğinizi belli edin.

İstediğiniz gün veya saatler dahilinde eşya depolama hizmetini gerçekleştirmek üzere gelen firma çalışanları eşyalarınızı alacak ve depolarına götürecektir. Bu hizmeti sizler, Depoevim ile çok daha avantajlı bir şekilde alabilirsiniz. Depoevim’in ayrıcalıklı müşterilerinden biri olup, İstanbul depo kiralama noktasında profesyonel bir destek alabilirsiniz.

İstanbul Depo Kiralama ile Eşyalarınızı Rutubetten Uzak Tutun

Depo denildiğinde aklınıza soğuk ve nemli bir mekân gelebilir. Evet, pek çok depo bu sıfatlar ile birlikte anılmaktadır. Fakat eşyalarınızı muhafaza etmek için kiraladığınız depolar, nemden veya soğuktan uzaktırlar. Eşyayı muhafaza etmek için tasarlanan depoların olabildiğince havadar olması gerekmektedir. Havadar olması ve rutubetten uzak bir yapıda dizayn edilmelidir.

İdeal depo aynı zamanda yüksek giriş imkanına da sahip olmalıdır. Saydığımız tüm bu imkanlara sahip depolar ise İstanbul depo kiralama noktasında adından söz ettirmiş Depoevim’de bulunmaktadır. Depoevim’in kiralık eşya depoları, müşterinin eşyasını en iyi şekilde korumak üzere tasarlanmıştır. Sizler, ofis veya ev eşyası depolamak üzere bu imkanlara sahip depoları kiralayabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızın değeri kaybolmadan, istediğiniz vakte kadar muhafaza edebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Sayesinde Eşyalarınızı Sigortalayın

Sigorta insanın güvencesidir. Aynı zamanda sigorta, maddi yükümlükleri bir nebze rahatlatan da bir oluşumdur. Değeri ne olursa olsun, eşyalarınızı depolamak istediğinizde karşı firmadan bir teminat beklersiniz. İşte bu teminat sigorta olur. Genelde evden eve nakil işlemlerinde karşılaştığımız sigorta, artık İstanbul depo kiralama hizmetlerinde de yapılmaktadır.

Sigorta sayesinde herhangi bir çalınma veya kaybolma durumunda mağdur olmazsınız. Şirketinizin çalıştığı sigorta acentesi tarafından zararınız karşılanır ve maddi yönden çıkıntı çekmezsiniz. Kaybolma veya çalınma, profesyonel bir şekilde eşya depolama hizmeti veren firmalarda nadir yaşanır. Ancak olasılık her zaman olasılıktır. O yüzden eşyalarınızı çalınmalara veya kaybolmalara karşı mutlaka sigortalamalısınız.

Doğal Afet Sigortası

Sigorta asla ama asla tek yönlü olmamaktadır. İstanbul depo kiralama hizmeti ile beraber eşyalarınızı çalınmalara veya kaybolmalara karşı sigortalatabilirsiniz. Bunun yanında, doğal afetlere karşı da sigorta yaptırabilirsiniz. Sonuçta eşya depolama hizmeti almaya karar verdiğiniz an eşyalarınız sizden alınır ve uzak bir yerde tutulur.

Yangın, deprem veya sel gibi durumlarda da her şeyden önemlisi insan sağlığını korumaktır. Bu yüzden doğal afetler neticesinde eşyalarınızın zarar görme ihtimali bulunur. İstanbul depo kiralama hizmeti aldığınız firma, size bu konuda sigorta yapabilir. Lakin yapmama gibi bir durum da söz konusudur. Bu çalıştığınız ve hizmet aldığınız firmaya göre değişkenlik gösterir. Depoevim, eşya depolama hizmeti ile beraber müşterilerine doğal afetler karşı sigorta da yapmaktadır.

İstanbul Depo Kiralama ile Güvenle Eşyalarınızı Depolayın

Depo kiralama hizmeti aldığınızda eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Depolama hizmeti aldığınız firmanın depolarında güvenlik kameraları bulunacaktır. Hırsızlığa karşı koymakta güvenlik kameraları oldukça önemlidir. Herhangi bir aksi durum yaşandığında güvenlik kameralarından suçlu tespit edilebilir. Lakin şunu da söylemeliyiz ki bir hırsızın size ait olan bir depoya giriş yapması imkansızdır. Peki neden?

Depo kiralama hizmetinin güvenliğini sadece güvenlik kameraları sağlamaz. Depolarda bulunan güvenlik çalışanları her daim etrafı kol gezmektedir. Yani böyle bir olayın yaşanması oldukça zordur. Diyelim ki güvenlik kameraları egale edildi, güvenlikler atlatıldı. O zaman da bir başkasının size ait olan depoya erişmesi zordur. Çünkü size ayrılmış olan bölümün kilidini ve mührünü siz takarsınız. Ve bu kilit oldukça sağlamdır. Sizin dışınızda başka kimse bu mührü kırıp depo içerisindeki eşyaya erişemez.

İstanbul Depo Kiralama Yasal Mı?

Elbette, profesyonel bir şekilde İstanbul depo kiralama hizmeti vermek yasaldır. Eğer hizmeti veren firmanın gerekli tutanakları veya belgeleri mevcutsa, depo kiralama hizmeti verebilir. Çalışmak istediğiniz firmanın yasal yollardan depo kiralama hizmeti verip vermediğini sorarak öğrenebilirsiniz. Firma çalışanları, bu talebinize iyimser bir tavır ile yaklaşacaktır. Ve sizlere gerekli tüm belgeleri gösterecektir. Örneğin Depoevim, yasal yollardan depolarını kiralayabilen bir şirkettir. Sizler, Depoevim’den depo kiralama için gerekli belgeleri isterseniz, bu talebiniz geri çevrilmeyecektir. Tüm izinler veya belgeler tarafınıza iletilecektir.

İstanbul eşya depolama- Anadolu Yakası Eşya Depolama- depoevim.com
Ekonomik Nakliye İstanbul

İstanbul Nakliye ve Depolama

İstanbul nakliye ve depolama; eşyalarınızın güvenli alanlarda saklanmasına ve ilgili birimlere taşınmasına olanak tanıyan bir hizmettir. Metropol şehrin yoğun temposu, taşınma

Devamını Oku
Maltepe Eşya Depolama- Depoevim
Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama; taşınma, tadilat, seyahat ya da fazla eşyaların farklı yerlerde muhafaza edilmesi gibi durumlarda ihtiyaç duyulan profesyonel bir hizmettir.

Devamını Oku
Kadıköy Eşya Depolama- Depoevim
Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama, bireylerin yaşam alanlarında fazla yer kaplayan ya da belirli bir zaman kadar kullanılması muhtemel olmayan eşyalarını güvenle saklamaları

Devamını Oku

Çağrı Merkezimize Ulaşmak İster Misiniz?

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

İstanbul eşya depolama- Anadolu Yakası Eşya Depolama- depoevim.com