Depo Evim

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul eşya depolama hizmeti, son günlerin en çok tercih edilen hizmetlerinden bir tanesidir. İnsanlar taşındıkları zaman eşyalarını yeni evlerine sığdıramayabilirler. Bu durumda sığmayan eşyayı satmak ve yerine daha minimalist bir eşya almak mantıklı gibi gelir. Fakat böyle yaptığınızda var olan eşyanızın değerini aşağıya çekersiniz.

Değerinde eşyanızı satamazsınız ve ihtiyacınız olduğu anda tekrar almaya kalktığınızda yüksek bir meblağ ile karşı karşıya kalırsınız. Böyle bir durumu yaşamamak adına eşyalarınızı depolamayı deneyebilirsiniz. Eşyanızı “bir gün olur tekrar bulunduğu yerden alırım” düşüncesi ile eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede eşyanızı satmak zorunda kalmazsınız, istediğiniz anda bulunduğu yerden alırsınız.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Veren Firmalar

Eşya depolama, özellikle büyük şehirlerde adeta zorunluluk haline gelmiş bir hizmettir. Kimi zaman şehrin kalabalığına ayak uydurmak adına fazla olan eşyaları satmak zorunda kalırız. Depolama hizmeti bu zorunluluktan bizleri kurtarmaktadır. Bu alanda hizmet veren firmalar ile anlaşarak en kısa sürede eşyalarınızı kiralık depolarda muhafaza edebilirsiniz.

Piyasada bu işi üstlenen firma sayısı epey bir çoktur. Aralarında tercih yapıp en iyisiyle çalışmak ise size kalmıştır. Bütçe veya hizmet alanında sizleri en çok memnun eden firmayı seçip eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Fakat uyarımız var, bu sektörde bir hayli fazla firma olduğundan aralarından seçim yapmak günler hatta haftalar alabilir. Bizler, sizlerin zamanına kıymet verdiğimizden angarya görülen bu işten sizleri kurtarıp Depoevim kalitemizi önünüze seriyoruz. Bizlere başvurarak istediğiniz depoyu seçip eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Kesintisiz ve “A” kalite hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Neden Alınmalıdır?

Her gün hayatımıza yeni bir şey girmektedir. Elbette teknolojinin de buna etkisi vardır. Evlerimizi, ofislerimizi, iş yerlerimizi gerekli veya gereksiz envai çeşit eşya ile doldururuz. Ve olası bir taşınma durumunda da eşyalarımızın hepsini yeni yerimize yerleştirmeye çalışırız. Kimi zaman başarılı olsak da çoğu zaman eşyalarımızın tamamı yeni yerimize sığmaz. Sığsa bile görüntü kirliliği kaçınılmaz olur.

İşte bu durumu yok etmek için eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Gerekli veya gereksiz her türlü eşyanızı bu hizmet doğrultusunda kiralık eşya depolarında muhafaza edebilirsiniz. Böylelikle var olan eşyanızı satmaktan veya da bir yere vermekten kurtulursunuz. İstediğiniz anda eşyanızı depodan alıp kullanabilirsiniz. Depolama hizmeti tüm bu ayrıcalıklardan dolayı yer sıkıntısı çeken her bireyin çıkış noktası durumundadır. Eğer sizler de böyle bir hizmet almak isterseniz Depoevim olarak bizlerden hizmet almayı düşünebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Alınır?

İstanbul eşya depolama hizmeti almak gibi bir düşünceniz var ise öncelikli olarak hummalı bir araştırma yapmalısınız. Bulunduğunuz şehri, ilçeyi ve mahalleyi arama motorlarında arattırarak çevrenizde depolama hizmeti veren firmaları saptamalısınız. Birden fazla firma bulursanız her biriyle irtibat kurmaya çalışmalısınız. İlk önce varsa firmaların sitelerine girmeli, tecrübelerini gözlemlemelisiniz. Eğer böyle bir site yoksa, firma ile doğrudan GSM’den veya sosyal medya uygulamalarından iletişim kurmalısınız. Böylelikle kabataslak bir fiyat bilgisi almalısınız.

İstanbul’da yaşıyorsanız ve eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız, o zaman işiniz daha basit. Depoevim olarak bizlere başvurmanız ve hizmet talebi oluşturmanız depolama hizmeti alabilmeniz için yeterli olacaktır. Bizlere ilgili web sitemizde yer alan iletişim numaramızdan, E-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Depoevim farkıyla anında dönüş alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Dönüş aldığınız anda çalışanlarımız sizlerle ilgilenecek, hizmet talebiniz doğrultusunda bir maaliyet belirleyeceklerdir. Ne zaman eşyaların alınacağından tutun da eşyanın ne zamana kadar depolarda tutulacağına kadar her türlü ayrıntıyı telefondan basit bir şekilde belirleyebilirsiniz. Firmamızın eşya depolama hizmeti ile İstanbul’da faaliyet gösterdiği bölgeleri https://www.depoevim.com/hizmet-bolgelerimiz/ linkinden inceleyebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Fiyatları

Her türlü hizmette olduğu gibi eşya depolama hizmetlerinin de fiyatları, firma veya markaya göre değişkenlik göstermektedir. Piyasada yer alan her firmanın depolama hizmetine biçtiği fiyat farklılık göstermektedir. Bunun için net bir fiyat söylemek doğru değildir. Ayrıca fiyatlarda oynamaya neden olabilecek birden fazla unsur mevcuttur.

Bu unsurlardan birisi de depolama hizmetinde kullanılacak deponun durumudur. Depo, eşya miktarına göre değişmektedir. Bunu belirleyen firmadır. Müşteri eşyasının miktarını, türünü veya hacmini belli ettikten sonra firma kendince bir skala belirler. Bunun için uygun deponun hacmine karar verilir. Depo hacmi müşteri eşyası ile doğru orantılı olmalıdır. Eşya depolama hizmeti fiyatlarında etkili olan ilk unsur depodur.

Eşya Depolama Fiyatlarında Değişkenliğe Yol Açan Unsurlar

Yukarıda belli ettiğimiz üzere deponun durumu eşya depolama hizmetlerinin fiyatına tesir edecek unsurlardan bir tanesidir. Eşya miktarı ne kadar fazla olursa depo genişliği de o kadar fazla olur. Doğal olarak da fiyatı artar. Deponun kiralanma süresi de fiyatta oynamaya neden olabilecek unsurlardan sayılmaktadır. Haftalık, aylık veya yıllık olarak eşya depolama hizmeti veren firmalardan depolar kiralanabilir. Kira süresine bağlı olarak hizmetin fiyatı da artar. Süre ne kadar fazlaysa eşya depolama hizmetlerinin fiyatı da o kadar yüksek olur.

Son olarak fiyatta etkili olabilecek unsur olarak ek hizmetleri sayabiliriz. Bir firma, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla depolama hizmeti ile beraber başka hizmetleri de sunabilir. Bu durum, müşteri memnuniyetini ve ilgili firmanın kalitesini arttırır. Ek hizmetlere örnek olarak paketlemeyi söyleyebiliriz. Firmanın depolama öncesi yapacağı paketleme hizmeti, depolama fiyatlarını arttırabilir. Depoevim olarak bizler, paketleme hizmeti ile beraber eşya depolama hizmet de vermekteyiz. Fakat bunları yaparken hizmet fiyatlarımızı mümkün olduğunca minimalize etmekteyiz. Asla endişeniz olmasın!

Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo- İstanbul Eşya Depolama
Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo

Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo

Ev eşyaları için kiralık depo hizmeti almak bazı durumlarda büyük bir gereklilik olabilmektedir. Yaşam alanlarımız, değerli eşyalarımızın bulunduğu özel mekânlardır. Ancak

Devamını Oku
Maltepe Eşya Depolama- Depoevim
Arşiv Depolamak İçin Kiralık Depo

Kiralık Depo

Kiralık depo hizmeti, bireylerin ve şirketlerin özel eşyalarını güvenli bir şekilde depolaması için ideal bir çözümdür. Kısa ya da uzun vadeli

Devamını Oku
Maltepe Eşya Depolama- Depoevim
Eşya Depolama

İstanbul Beyaz Eşya Depolama

Gelişmiş İstanbul beyaz eşya depolama altyapımız ve uzman kadromuzla beyaz eşyalarınızı güvenle depolamak için en uygun ortamı sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini ön

Devamını Oku
Eşya Depolama hizmeti- depoevim
Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama hizmetimiz, değerli eşyalarınızı güvenle koruma amacıyla faaliyete geçirilen özel bir çözümdür. Her bir müşterimizin ihtiyaçlarına özenle yaklaşarak eşya

Devamını Oku
Çekmeköy Eşya Depolama Firması- depoevim
Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama firması olarak eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir depolama çözümü üretmekteyiz. Ev yaşamınızda değişiklik olduğunda ya da fazladan eşyalarınızı güvenli

Devamını Oku
Maltepe Eşya Depolama- Depoevim
Asansörlü Nakliyat ve Depolama

Asansörlü Nakliyat ve Depolama

Türkiye’nin önde gelen asansörlü nakliyat ve depolama hizmeti veren bir firma olarak sektörde yıllardır sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimize güvenilirlik,

Devamını Oku

Çağrı Merkezimize Ulaşmak İster Misiniz?

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

İstanbul eşya depolama hizmeti- depoevim