Depo Evim

Küçük Alanlar İçin Büyük Çözümler: Kiralık Eşya Deposu

Kiralık eşya deposu; geçici olarak fazla eşyalarınızı saklamak, değerli eşyalarınızı korumak ve depolama ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz özel alanlardır. Bu depolar, kişilere eşyalarını düzenli ve güvenli bir şekilde saklama olanağı sunmaktadır. Bir kiralık eşya deposu en iyi güvenlik sistemlerine sahip, iklim kontrollü ve geniş alanlardan oluşmaktadır. Özellikle taşınma, tadilat, seyahat ya da işletme ihtiyaçları gibi geçici durumlar söz konusu olduğunda bu tür depolama alanları büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Kiralık Eşya Deposu Hangi Hizmetleri Kapsar?

Kiralık eşya deposu hizmetlerimiz, tempolu yaşamın getirdiği önemli ihtiyaçlara cevap veren ve geniş bir alanda çözümler üreten kapsamlı bir hizmettir. Sizlere 5 farklı alanda hizmet sağlamaktayız.

Ofis Eşyası Depolama

İş dünyasının hızla değişen yaşamına ayak uydurmak şarttır. Bu yüzden ofislerin ihtiyaç duyduğu eşyaları güvenli, organize ve güvenli bir şekilde ofis eşyası depolama hizmeti sunmaktayız. Mevsimlik eşyalar, fazla stoğunuz ya da geçici olarak kullanılmayan ofis malzemeleri için ideal bir çözümdür.

Ev Eşyası Depolama

Ev taşımacılığı sırasında geçici olarak fazla eşyanızın saklanması gerektiğinde ya da alanlarınızı genişletmek istediğinizde kiralık eşya deposu mükemmel bir seçenektir. Eşyalarınızı; özel koruma altında, nem ve kirlenmeye karşı korunarak saklamaktayız.

Fabrika Depolama

Üretim sektöründe sezonluk üretim fazlalıklarını ya da makine ekipmanlarını depolamak için kiralık eşya deposu kesin bir çözümdür. Depolama alanı genişliği ve güvenliği sayesinde fabrikaların süreçlerini daha verimli ve düzenli bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmaktayız.

Fuar Depolama

Fuarlar, kısa süreli etkinlikler olduğu için ihtiyaç duyulan malzemelerin saklanması ve taşınması büyük bir organizasyon gerektirir. Fuar malzemeleri, ekipmanlar ve tanıtım materyalleri için kiralık eşya depolarımız, etkinliklerinizin başarısını garantileyen bir partner olacaktır.

Arşiv Depolama

Kurumsal dünyada yasal ve mali belgelerin saklanması gerektiğinde kiralık eşya depoları en güvenli tercihlerden biridir. Belgeleriniz, özel koruma ve erişilebilirlik şartlarına uygun bir şekilde muhafaza edilmektedir. Böylece gerekli olduğunda kolay bir şekilde erişirsiniz.

Farklı sektörlerden müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak hayata geçirdiğimiz bu hizmetler; güvenli, organize ve hijyenik depolama çözümleri ile işlerinizi daha verimli bir şekilde yürütmenize yardımcı olacaktır.

Eşya Deposu Kiralamak İçin 7  Önemli Neden

Kiralık depolama alanları, yaşam alanlarını daha da genişletmek isteyen kişiler için büyük bir ihtiyaçtır. Ancak bu hizmeti alıp almamak konusunda tereddütleriniz varsa neden bir eşya deposu kiralamanız gerektiğine dair 7 önemli nedeni şöyle sıralayabiliriz:

 • Üstün Güvenlik Özellikleri

Depolama alanlarımız, en son teknolojiye sahip özel kamera sistemleri sayesinde son derece güvenlidir. Her türlü olumsuz duruma karşı aldığımız başarılı önlemlerle eşyalarınız tam bir koruma altındadır.

 • Sigortalı Hizmet

Firmamız, eşyalarınızın güvencesi için her zaman sigortalı işlem yapmaktadır. Sigorta oluşması muhtemel olan olumsuzluklar adına sizin için ek bir güvence sağlamaktadır.

 • Profesyonel Ambalaj Hizmeti

Eşyalarınızı özenle ambalajlamakta ve depolama için gereken tüm koşullar titizlikle sağlamaktayız.

 • Hijyenik ve İdeal Ortam

Depolama alanlarımızda düzenli dezenfeksiyon ve nem-sıcaklık kontrolü yapılmaktadır. Eşyalarınızı en uygun koşullarda korumaktayız.

 • Ekonomik Fiyatlandırma

Depolama hizmetlerimiz rekabetçi ücretler ile fiyatlandırılmıştır. Ayrıca kiralık eşya deposu hizmetinden yararlanan her bir müşterimiz yüzde 30 nakliye indirimimizden de yararlanmış olur.

Eşyalarınızın hem manevi hem de maddi değeri büyüktür. Bu yüzden en güvenilir depolama çözümlerini üreterek sizin için en iyi hizmeti sağlamaktayız. Kendi evinizde yetersiz alan sorunlarıyla karşılaştığınızda en  profesyonel çözümü sunan kiralık depo hizmetlerimizle yanınızdayız.

Depolama İçin Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Depolama sürecinde sağlamlığı ve kalitesiyle öne çıkan koliler, iyi bir koruma sağlamak için vazgeçilmezdir. Kaliteli balonlu naylonlar ve özel mobilya battaniyeleri, eşyalarınızın güvenliğini maksimum seviyede tutmaktadır. Her bir paketin içeriği hakkında ayrıntılı bilgi veren açıklayıcı etiketler, iyi bir depolama ve taşıma süreci için gereklidir.

Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta daha vardır. Dayanıksız ya da kolay bir şekilde yırtılan malzemeleri ve çöp poşetlerini kullanmaktan kaçınmalısınız. Eşyalarınızın değerini ve güvenliğini en üst düzeyde tutmak için doğru paketleme malzemelerini seçmek, onları koruma altına almanın önemli bir adımıdır.

Kiralık Depo İçin Eşya Paketleme Önerileri

Eşyalarınızın güvenliği ve uzun ömürlü olması için paketleme sürecinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi şarttır. Kaliteli bir paketleme için ilk adım; sağlam karton kutular, kabarcık naylon, streç film ve yüksek kaliteli bant gibi profesyonel malzemeler kullanmaktır. Özellikle elektronik eşyalarınızı orijinal ambalajlarında muhafaza etmek, cihazların hasar görmesini önler. Depolama öncesinde özellikle mobilya, elektronik eşyalar ve tekstil ürünleri için temizlik şarttır. Eşyalarınızın temiz ve hijyenik bir ortamda depolanması, küf ve kötü kokuların oluşumunu engeller.

Bu durum da eşyalarınızın uzun süreli korunmasını garantiler. Ayrıca her bir kutunun üzerine içerisinde ne olduğuna dair detaylı bir liste hazırlayarak etiketlemelisiniz. Bu yöntem, depoda ihtiyaç duyduğunuzda istediğiniz eşyayı hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar. Unutmayın, başarılı bir paketleme ve depolama süreci, eşyalarınızın korunması için önemlidir. Bu adımların hepsi değerli eşyalarınızın güvende kalmasına destek olur.

Depo Kiralama Süreleri

Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçlarına göre belirlediğimiz net standartlar bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz süre zarfına kadar depo kiralama imkânına sahipsiniz. Bu avantaj ile işiniz için en uygun çözümleri hızla elde edersiniz.

Ekonomik Eşya Depolama Ücretleri ile Kiralık Depo Seçimi

Depolama ihtiyacınız varsa ve mükemmel bir fiyat-performans dengesi arıyorsanız firmamız sizin için en uygun tercih olacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki ekonomik depolama ücretleri sadece maliyetle ilgili değil, aynı zamanda depo seçiminizin niteliği, güvenliği ve sunduğu hizmetlerle de yakından ilgilidir.

Firmamız, ekonomik eşya depolama ücretleriyle birlikte sektördeki en üstün hizmet kalitesini sunmaktadır. En iyi güvenlik sistemleri, esnek depolama seçenekleri ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla ihtiyaçlarınıza en uygun depo çözümlerini üretmeyi garanti etmekteyiz.

Kiralık Depo Hizmetinde Depoevim Avantajları

Pendik ve çevresindeki 8 ayrı şubemizle sizlere kusursuz bir kiralık depo hizmeti sunmaktayız.

 • Mükemmel Koşullar

Depolarımız yüksek girişli, havadar ve rutubetsizdir. Güvenlikli ve profesyonel bir ortamda eşyalarınızı en uygun şartlarda saklama imkânı sunmaktayız.

 • Üstün Eşya Koruma

Yüksek paletler üzerinde depoladığımız eşyalarınızın yer ile temasını kesmekteyiz. Ayrıca kalıcı özel ambalajlarla sararak güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz.

 • Kişisel Güvence

Kendi kilidinizi ve mührünüzü takabileceğiniz size özel depo bölümü ile gizlilik ve güvenlik konusunda üst düzey bir hizmet vermekteyiz.

 • Periyodik Kontroller

NoviPest Kontrol şirketi tarafından düzenli olarak ilaçlanan depolarımızda eşyalarınızın güvende olduğundan emin olursunuz.

 • Sigortalı Hizmet

Eşyalarınız, Ray Sigorta tarafından depomuzda bulunduğu süre boyunca kapsamlı bir sigorta kapsamında korunmaktadır.

 • 24/7 Güvenlik

Safepoint tarafından sağlanan alarm ve kamera sistemleriyle eşyalarınızın her an güvende olduğunu bilirsiniz. Ayrıca depoya konulduğunda mühür ve seri numarası kayıt altına alınmaktadır.

 • Temizlik Standartları

Mimoza Temizlik firması tarafından düzenli olarak temizlenen depolarımızda hijyen standartları en üst seviyededir.

 • Havalandırma ve Nem Önleyici

Hem oda içi havalandırma eşyalarınızın daima ideal koşullarda saklanmaktadır. Ayrıca rutubet ve nem önleyici MissFlora tabletler depolarımızda bulunmaktadır.

 • Nakliye Kolaylığı

Uzman ekibimiz ve güçlü filomuzla taşıma konusunda da yardımcı olmaktayız. Eşyalarınızın alınacağı lokasyon, kat bilgisi ve fotoğraf-video detaylarıyla nakliye fiyatını hemen öğrenebilirsiniz.

Depoevim farkıyla eşyalarınızın değerinin bilindiği, ve güvende hissettiğiniz bir hizmet keyfi yaşayın!

İstanbul eşya depolama- Anadolu Yakası Eşya Depolama- depoevim.com
Ekonomik Nakliye İstanbul

İstanbul Nakliye ve Depolama

İstanbul nakliye ve depolama; eşyalarınızın güvenli alanlarda saklanmasına ve ilgili birimlere taşınmasına olanak tanıyan bir hizmettir. Metropol şehrin yoğun temposu, taşınma

Devamını Oku
Maltepe Eşya Depolama- Depoevim
Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama; taşınma, tadilat, seyahat ya da fazla eşyaların farklı yerlerde muhafaza edilmesi gibi durumlarda ihtiyaç duyulan profesyonel bir hizmettir.

Devamını Oku
Kadıköy Eşya Depolama- Depoevim
Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama, bireylerin yaşam alanlarında fazla yer kaplayan ya da belirli bir zaman kadar kullanılması muhtemel olmayan eşyalarını güvenle saklamaları

Devamını Oku

Çağrı Merkezimize Ulaşmak İster Misiniz?

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Depolama Stresi Olmadan Ev Yenileme Keyfi- Depoevim